O víkendu 23.-24. června se koná na letišti v Hoškovicích u Mnichova Hradiště 46. Drag Day – mezinárodní závod Mistrovství ČR dragsterů a závod evropské Super Twin Top Gas Serie. Zde jsou některé informace

Ojedinělá adrenalinová sportovní událost – mezinárodní závod těch nejrychlejších motocyklů – dragsterů.

 Tyto speciálně postavené motocykly disponují výkonem až 400 koní, ¼ mílovou vzdálenost zvládnou za 8s s konečnou rychlostí kolem 300 km/h. Jejich zrychlení z 0 na 100 km/h je za 1,5s !!!!

Celý víkend bude patřit mezinárodnímu závodu dragsterů – závodu Czech Drag Serie – Mezinárodní mistrovství ČR dragsterů a závodu velkoobjemových dvouválcových speciálů – závodu evropské třídy Super Twin Top Gas.

Přihlášeny jsou závodní týmy nejen z Česka, ale také ze Slovenska, Maďarska, Německa, Holandska, Švédska, Švýcarska a Belgie.

 

V sobotu začíná program od 12.00 hod. kvalifikačními jízdami všech tříd Czech Drag Serie a TopGas Serie. Závodit se bude až do cca 18 hod.

Těšit se také můžete na závod pro příchozí amatéry – Public Bikes, Public Woman, Harley Davidson Cup a Public Cars. Den bude zakončen vyhlášením sobotního závodu pro amatéry.

 

V neděli začíná program v 10.00 hod. Na programu jsou ještě dopolední kvalifikační jízdy. V poledne začne slavnostním představením jezdců hlavní vyřazovací závod Czech Drag Serie a Super Twin Top Gas Serie.

Také v neděli pojedou příchozí amatéři svůj nedělní závod.

Celý závodní den bude zakončen slavnostním vyhlášením vítězů v cca 17 hod.

 

Depo závodních strojů bude po oba dny během jednotlivých pauz přístupné pro diváky. Zpestřovat program budou motocykloví kaskadéři.

POZOR !!!!!    Příjezd na závody je přes Mnichovo Hradiště kolem zámku !!!

PROGRAM

Informace pro třídy PUBLICP

Přihláška pro třídy Public

AKREDITACE TISK 2018

Plakat cerven A5